UWAGA! Nie ma tytułu którego potrzebujesz? Napisz do nas na bok postaramy się go wprowadzić do oferty!
Counter Strike 1.6
publiczny 1.80 PLN prywatny 1.50 PLN
Opis gry

Counter Strike 1.6

Zagraj w jedną z wiodących sieciowych gier akcji. Zwalczaj terroryzm w tej niezwykle popularnej grze zespołowej. Współpracuj z członkami zespołu, wypełniając poszczególne misje. Niszcz bazy wroga. Uwalniaj zakładników. Twoje działania wpływają na sukces całego zespołu. Sukces zespołu wpływa na twoją pozycję.

Counter Strike GO 128TR
publiczny 2.50 PLN prywatny 2.00 PLN
Opis gry

Counter Strike GO 128TR

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) poszerzy doświadczenie w rozgrywce drużynowej akcji, której seria ta utorowała drogę u swojego początku 12 lat temu.

CS: GO zawiera nowe mapy, postacie i rodzaje broni oraz dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS (de_dust2 itd.). Ponadto CS:GO przedstawi także nowe tryby gry, dobór graczy, rankingi i wiele więcej.

128TR zapewnia płyniejszą grę i dużo lepszą cellność. 

Counter-Strike Condition Zero
publiczny 1.80 PLN prywatny 1.60 PLN
Opis gry

Counter-Strike Condition Zero

Dzięki rozbudowanej kampanii Tour of Duty, dużej liczbie trybów potyczek, wielu aktualizacjom, nowym materiałom dla Counter-Strike i ponad 12 dodatkowym misjom dla jednego gracza, Counter-Strike: Condition Zero to znakomita rozrywka zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym.

Counter Strike Source
publiczny 1.80 PLN prywatny 1.60 PLN
Opis gry

Counter Strike Source

Counter-Strike: Source łączy dynamiczną akcję znaną z Counter-Strike i zaawansowaną technologię Source™. Dzięki znakomitym efektom graficznym, nowym dźwiękom i ulepszonemu modelowi fizyki, Counter-Strike: Source to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów gier akcji.

Garrys Mod
publiczny 2.20 PLN prywatny 2.00 PLN
Opis gry

Garrys Mod

Garry's Mod to narzędzie, którym możesz się pobawić. W przeciwieństwie do zwykłych gier, tutaj nie ma określonego celu. Po prostu dajemy ci narzędzia do zabawy.
Możesz tworzyć i powielać obiekty, a także łączyć je ze sobą — mogą to być samochody, rakiety, katapulta lub przedmioty, które nie mają jeszcze nazwy — granice wyznacza twoja wyobraźnia.
Jeżeli nie znasz się na konstrukcjach — nie przejmuj się! Postacie możesz umieszczać w najbardziej zwariowanych pozycjach.

Team Fortress 2
publiczny 2.20 PLN prywatny 2.00 PLN
Opis gry

Team Fortress 2

Najwyżej oceniana darmowa gra wszech czasów!
Jedna z najpopularniejszych gier akcji online wszech czasów, Team Fortress 2 to ciągłe darmowe aktualizacje - nowe tryby gry, mapy, ekwipunek oraz, co najważniejsze, czapki. Dziewięć unikalnych klas postaci to szeroki zakres możliwości taktycznych oraz osobowości pozwalających odnaleźć się graczom o różnych predyspozycjach i umiejętnościach.

San Andreas MultiPlayer
publiczny 0.30 PLN prywatny 0.20 PLN
Opis gry

San Andreas MultiPlayer

Modyfikacja gry komputerowej Grand Theft Auto: San Andreas, umożliwiająca grę wieloosobową za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN. Umożliwia grę do 1000 osób na jednym serwerze. Nie jest open-source, w przeciwieństwie do Multi Theft Auto. Aby korzystać z tej modyfikacji, wymagana jest gra Grand Theft Auto: San Andreas w wersji 1.0.

MultiTheftAuto
publiczny 0.40 PLN prywatny 0.30 PLN
Opis gry

MultiTheftAuto

Modyfikacja dodająca tryb wieloosobowy do gier Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas 

HLTV + WWW
cena 2.00 PLN
Opis gry

HLTV + WWW

Half-Life TeleVision (HLTV) to system do nagrywania i rozprowszechniania obserwacji z gry half-life i jest automatycznie instalowana z HLDS. Potrafi nagrywać dema oraz odtwarzać je potem w internecie, potrafi przekazywać dane z serwera gry aby gracze mogli obserwować grę bez przeszkadzania graczom

MineCraft
publiczny 10.00 PLN prywatny 10.00 PLN
Opis gry

MineCraft

Gra komputerowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez studio Mojang AB. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty.

UWAGA!!!

Cena slota w cenniku to cena 1GB RAMU. Sloty serwera jako dla graczy można ustawiać w configu dowolnie. 
Pakiet zawiera darmowe indywidualne ip z domyślnym portem.

Każdy serwer minecraft posiada standardowo limit dysku 30gb dodatkowo można dokupić 10gb dysku za 15zł miesiecznie.
Jednak przy wiekszych serwerach po napisaniu na bok można uzyskać darmowe gb.

Procesor jest nielimitowany dla pojedyńczych serwerów minecraft. Każdy z nich może wykorzystać cały jednen wątek.

Hurtworld
publiczny 1.70 PLN prywatny 1.50 PLN
Opis gry

Hurtworld

Hurtworld to hardcorowa gra survival FPS z dużym naciskiem właśnie na przeżycie, które jednak nie staje się najważniejsze, kiedy zaspokoi się podstawowe potrzeby. Stworzony dla hardcorowych graczy, Hurtworld często lubi ich karać.

Valheim
publiczny 3.50 PLN prywatny 3.00 PLN
Opis gry

Valheim

Brutalna gra o eksploracji i przetrwaniu dla 1-10 graczy, osadzona w generowanym proceduralnie czyśćcu inspirowanym kulturą wikingów. Walcz, buduj i zdobywaj drogę do sagi godnej patronatu Odyna!
Counter-Strike 2
publiczny 2.50 PLN prywatny 1.80 PLN
Opis gry

Counter-Strike 2