Współpraca z Hostplay.pl

Jesteśmy marką, która jest zainteresowana współpracą na wielu płaszczyznach począwszy od niewielkich sieci serwerów gier przez youtuberów, streamerów, producentów akcesoriów gamingowych aż po wydarzenia e-sportowe. 


Sieci Serwerów gier

Prowadzisz sieć serwerów gier i chciałbyś podjąć z nami współpracę? Wystarczy napisać na BOK opisując w skrócie czego oczekujesz oraz co możesz nam zaoferować w ramach współpracy.
Jeśli chodzi o sieci serwerów nie mamy jasno określonych kryteriów podjęcia współpracy. Do każdej propozycji podchodzimy indywidualnie więc napisz już teraz.

Youtuberzy

Prowadzisz ciekawy kanał na Youtube i potrzebujesz wspracia w rozwoju? Napisz wiadomość na BOK i przekonaj Nas do Siebie. 
Nie interesują nas fikcyjne statystyki tylko aktywność kanału, więc jeśli nie posiadasz wielkiej oglądalności ale prężnie rozwijasz swój kanał to pisz śmiało! Chcemy pomagać młodym i ambitnym osobą w drodze na szczyt.

Streamerzy

Jesteś streamerem, który prężnie sie rozwija i chcesz podjąć z nami współpracę? Wystarczy, że spełniasz kilka warunków:
- Twój kanał nas zainteresuje,
- Prowadzisz transmisje często i twoja aktywność jest wysoka,
- Posiadasz minimum 10 tysięcy followersów na swoim kanale,
- Umieścisz nasz banner/logo oraz informacje o współpracy na swoim kanale.

Producenci akcesoriów gamingowych

Jesteś producentem akcesoriów gamingowych i szukasz partnera który pomoże sprzedawać twoje produkty? Interesuje nas tylko i wyłącznie współpraca na zasadzie dropsellingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas.

Wydarzenia e-sportowe

Tworzysz jakieś wydarzenie e-sportowe i potrzebujesz wsparcia medialnego lub serwerów na owy event? Napisz wiadomość na bok szczegółowo opisując wydarzenie, które tworzysz. Jesteśmy otwarci na wszelkie sensowne propozycje.